U11: Győzni még nem, de küzdeni már tudnak a Rinók

A Rinók győzni ugyan még nem tudtak, de  már kifejezetten biztató dolgokat mutattak magukból.

2016/2017 - U11-es bajnokság - Budapesti terület – 4. forduló

ELITE Rínók - Kéksárga Koalák  34-42 (12-12, 8-17, 8-8, 6-5)

Kiegyenlített küzdelmet és sok szép akciót hozott az első összecsapás. A félidőben csupán 2 kosár volt a hátrányunk, de a félidei büntetőzés (ami egyébként erősségünk szokott lenni) 4-9 aránya nem várt hátrányba hozott minket. A védekezésünk feljavult a második félidőre, helyzeteink is voltak, hogy behozzuk ellenfelünket, de sajnos nem tudtunk élni velük.

Radobasket BDSE - ELITE Rínók  47-27 (13-5, 17-10, 12-6, 5-6)

A második meccsen egy erősebb csapat ellen játszottunk, kicsit fáradtabb lábakkal. Ez az eredményben is megnyílvánult.

Bódi Ferenc: A lényeg, hogy megkedveltessük a gyerekekkel a kosárlabdát és egy rendszert tudjunk az életükbe hozni. Jó úton haladunk és partnerek a srácok,  mivel hihetetlen befogadóak és nyitottak az új dolgokra. Jó néhány örömteli és boldog pillanatot okoztak a hétvége folyamán

Bihari Máté: Sok pozitív dolgot láttam ma, főként az első meccsen. Már látszanak nyomai a közös edzéseknek, de sok munkát kell még belerakjunk ebbe a korosztályba.