U11: Küzdöttek, de most nem győztek a Rinók

A második fordulóban nem sikerült győznie a törökbálinti U11-es csapatunk. Két nagyon kemény meccset játszottunk, jó ellenfelek ellen.

U11-es Kenguru bajnokság - Budapesti terület –2. forduló

MAFC Farkasrét - ELITE Rinók  38-22 (12-2, 8-6, 7-6, 6-6, 5-2)

Az első mérkőzésen már az nyitó negyedben túl nagy hátrányba kerültünk, utána hiába voltunk partiban ellenfelünkkel, feljebb már nem tudtunk kapaszkodni. Mindenki megmutathatta magát, volt, akinek ez volt élete első hivatalos mérkőzése.

ELITE Rinók - Pannónia Vasas  34-39 (4-13, 5-4, 5-4, 8-10, 12-8)

A második meccsen sokkal jobban játszottunk. Elhúzott ugyan az ellenfél 10 ponttal, de a 4. negyedben sikerült feljönnünk és 3 pontnál labdánk is volt ahhoz, hogy beérjük az ellenfelünket, de ehhez még nem voltunk elég higgadtak. Mindig is úgy gondoltam, hogy ha csak 1-1 kivalló mozdulatot vagy tökéletesen végrehajtott akciót láthatok a Gyermekektől egy ilyen hétvégén, akkor már megérte. Ma két ilyet is láttam, ami nagyon boldoggá tett, ebből tudunk tovább építkezni.

Bihari Máté: Köszönöm kollégáim, Molnár Tamás és Jovián Emese közreműködését, nem túl gyakori, hogy egy U11-es csapat 3 fős edzői stábbal érkezik egy mérkőzésre, de mivel a gyermekek is több iskolában edzenek, fontosnak tartottuk, hogy mindenki ott legyen. Láthattuk mind a hárman, hogy melyek azok a pontok, amin dolgoznunk kell a Gyerekekkel, hogy előre tudjunk lépni. A következő fordulóban, decemberben már győzelmet is akarunk a karácsonyfa alá tenni!