U11: Majdnem meccset nyertek a Legyek

A többségében még kezdő játékosokból álló ELITE Legyek elnevezésű U11-es csapatunknak majdnem sikerült mérkőzést nyernie a Kenguru Kupában.

ELITE Legyek - Törekvés Törpillák  29-31 (8-12, 2-0, 2-2, 8-6, 9-11)

Bihari Máté: Az első meccsen, végig jól küzdve, megilletődöttség nélkül játszva, az utolsó pillanatig kiélezett küzdelemben 2 ponttal maradtunk alul. Ez csak azért bosszantó, mert az egész meccs alatt (beleértve a félidői dobásokat is) 20/4-et sikerült összehoznunk a büntető vonalról! Ezen és a kihagyott ziccereken múlt, a védekezéssel összességében elégedett voltam. Kiemelném Budavári Zsombor támadó és Czeczeli Bence kiváló védő munkáját is!

BEAC Budai Kisvizslák - ELITE Legyek  58-33 (13-12, 10-8, 4-1, 25-4, 6-8)

Bihari Máté: A második meccsen csapatunk egyik legharcosabb játékosa, Vígh Petra már nem tudott jelen lenni, ez rosszul érintett minket, ráadásul Czeczeli Bencét és Áts Boldit is többet kellett pihentetnem kisebb sérülések miatt. Bár jól kezdtünk (0-6) és egészen a félidőig tartottuk magunkat, de utána a büntetők (8/1) és a 3. negyed teljes rövidzárlata eldöntötte a mérkőzést! Kiemelném viszont Piros Levente és Lőkös Barni elszántságát, akik egy percre sem adták fel a harcot!

Mindazonáltal köszönöm minden játékosomnak a fegyelmezett és lelkes hozzáállását! Ebben nem láttam hibát! Edzeni, edzeni és edzeni! Ezt kell tegyük! Jön a Karácsony, kipihenheti magát mindenki.