U14: Majdnem sikerült!

Fiú Regionális Serdülő (U14) Bajnokság, első forduló

KKS - ELITE Basket Törökbálint  49-58 (8-9, 13-15, 16-22, 12-12)

Az első mérkőzésen az ellen a Keresztúr ellen játszottunk, akivel idén sokszor találkoztunk. A két csapat jól ismeri egymást, így nagy csata lett, amiben mi a második félidőben találtunk magunkra, és tudtunk ellépni az ellenfelünktől. Győztünk, így a csoportelsőségért játszottuk a második meccset.

Újpest Megyeri Tigrisek - ELITE Basket Törökbálint  71-55 (13-12, 19-21, 20-11, 17-11)

A rendszer olyan, hogy ilyenkor várhatunk jó sokat, ami általában rányomja bélyegét a meccsre. A második meccs is fej-fej mellett haladt az első félidőben. A második félidőre elfáradtunk, kevesen maradtak, akiket megbízhatóan be lehetett vetni.

Molnár Tamás és Karskó János: A döntőben kikaptunk, ami mindig fájó, de reméljük lesz még lehetőségünk újra egymás ellen játszani. Gratulálunk a csapatnak.