U16: Elfogytunk a végére Székesfehérváron

Sokáig vezettünk a Dávid Kornél Kosársuli ellen Székesfehérváron, de a sérült Máriás Gergely nélkül felálló csapatunk a negyedik negyedben fejben, majd darabra is "elfogyott".

Regionális Kadett (U16) bajnoki mérkőzés

Dávid Kornél KS- ELITE Basket (U16): 81-66  (12-21, 20-15, 14-18, 35-12)

statisztikai lap

Az első negyedben Nagy Adrián palánk alatti játékára alapoztunk, amiből szép előnyt tudtunk összekovácsolni. (10 perc után: 12-21)

.A második negyedben felváltva estek a kosarat, de a szünetig sikerült 4 pontot megőriznünk az előnyünkből. (20 perc után: 32-36)

A harmadik negyedben szépen kontrolláltuk a játékot. Védekezésváltásunkkal nem tudott mit kezdeni a DKKS. (30 perc után: 46-54)

A negyedik negyedet is jól kezdtük. Dobos gól jó plusz egy akciójával 50:61 re vezettünk. Ekkor jött egy 13-0-s fehérvári rohanás, ami után Tóth még egy középtávolival egyenlített. Ezután Tóth kipontozódott, majd Dobos is követte őt. Az utolsó két percben egész pályán letámadott a DKKS, kihasználták a fiataljaink megilletődöttségét, és nagyarányúvá növelték a győzelmüket. (végeredmény: 81-66)

Szarvas Gábor: 33 percen keresztül okosan, higgadtan kosárlabdáztunk. Ezután azonban „elfogytunk”. Az utolsó 7 percet 31:5-re veszítettük el, ami előtt értetlenül állok.