U18+: Tartalékosan is szoros meccs Jászberényben

Bár győzni nem sikerült, mégis szépen helytállt a több kulcsemberét nélkülöző junior csapatunk Jászberényben.

Junior (U18+) Regionális Bajnokság

Jászberényi KSE - ELITE Basket Törökbálint  72-56 (17-18, 17-16, 19-8, 19-14)

ELITE Basket Törökbálint: TÓTH R. 16, Dobos 5/3, HORVÁTH G 11/3, Tóth A 7/6, Major 7, Nagy 4, Bársony 2, BAGI 4, Zsoldos

Péntek estére maradt a junior csapatunk utolsó csoport mérkőzése Jászberényben. A korábban már kiharcolt továbbjutás tudatában, illetve a felnőtt csapatunk munkáját segítendő, több kulcsjátékosunk sem utazott el a mérkőzésre. A utazó csapatban egy újoncot avattunk, Bagi Donátot, aki kadett kora ellenére eredményes játékkal hálálta meg a bizalmat.

Az első negyedben vezettünk (17-18), a szünetben még egyenlő állás volt (34-34), azonban a második félidőre kiütközött a két csapat közötti kor és fizikális különbség. A srácok tisztesen helytálltak, minden dicséret megilleti őket!

Szarvas Gábor: Ezen a mérkőzésen a cél az volt, hogy mindenki „meccsritmusba” kerüljön. Sűrű hét volt, de nagyon jól teljesítettünk. Ráfér a srácokra a pihenés, de jövő héttől készülünk a további megmérettetésekre. Külön köszönöm a szülőknek a segítséget a kialakult helyzetben!