Decathlon-ELITE Basket Valentin Kupa 2017

Egyesületünk 2007 és utána született játékosai 2017.02.21-én, gyűltek össze egy újabb kosárlabda rendezvényen. Aki ellátogatott a Decathlon-ELITE Basket Valentin Kupára, sok ügyes, lelkes gyereket látott és annál több büszke szülőt.

Hat iskolai kosárlabda előkészítős csapatunk vett részt a rendezvényen. Mivel 2 csoportban minden csapat játszott egymás ellen és utána keresztbejátszással dőlt el a sorrend, most csak 2x6 perces mérkőzéseket játszottak, félidőben büntető dobással, a Bálint Márton Iskola köztársaság téri tornacsarnokában 2 pályán keresztbe.

A mérkőzéseket edzők, testnevelők vezették, így mindenkinek lehetősége volt arra, hogy minden gyermeket láthasson, illetve kipróbálja magát a játékvezetők szerepében. A mérkőzések baráti, jó hangulatba zajlódtak, de azért voltak szoros, izgalmas, végig kiélezett meccsek is.

És természetesen a torna végén a piros csoki és a hatalmas taps sem maradt el.

Mindenki jól érezte magát, és már várja a következő kupát!