U11: Hatalmas öröm U11-ben

Remek csapatmunkával megszerezte első győzelmét az U11-es csapatunk is.

Országos Kenguru Kupa - alapszakasz 4. forduló

ELITE Basket – Pilisi Mennydörgők  25-22

Az izgulási faktor mindkét csapatnál megvolt, ez látszódott az első negyed végén is (2-5). A félidőhöz érkezve 3 ponttal vezetett az ellenfelünk, de a büntetőkkel sikerült felzárkóznunk ellenfelünkhöz (12-12). A harmadik negyedre kicsit leültünk pihenni és 14-18-as állással mentünk neki az utolsó 10 percnek. Sportolóink vérszemet kaptak és mindenáron győzni akartak. Ez olyannyira sikerült, hogy egyhuzamba 10 pontot tudtunk dobni és az agresszív védekezésünknek köszönhetően ellenfelünk nem tudott pontot szerezni, így alakult ki a végeredmény.

ELITE Basket – BDSE Basket  28-50

Az előző győzelem rengeteg energiát igényelt, de egy percre sem adtunk fel a küzdést. Mindenki összeszedte az utolsó erejét, de sajnos csak 10 percig tudtuk tartani a tempót.

Tóth András vezetőedző: Hihetetlenül örülök, hogy meg tudtuk szerezni az első győzelmünket. Fantasztikus volt látni, hogy a legkisebb sportolóinkban ekkora versenyszellem és csapatmunka van. Büszke vagyok rájuk!