U12: A fejlődés útján

Nagy lelkesedéssel és kitartó küzdéssel, mérkőzésről mérkőzésre fejlődik és sajátít el új kosárlabda elemeket a gyermek csapat.

2020/21 – U12-es bajnokság

3. forduló:

Viadukt SE - ELITE Basket  82–23 (24-8; 20-5; 16-6; 22-4)

4. forduló:

ELITE Basket – BSC Lány  31–70 (6-12; 11-28; 8-5; 6-25)

Monor SE – ELITE Basket  100–15 (28-6; 30-9; 24-0; 18-0)

5. forduló:

BSC Lány – ELITE Basket  69–31 (14-4; 24-8; 6-14; 25-5)

ELITE Basket – Viadukt SE  46–70 (16-19; 6-9; 10-22; 14-20)

Köszönettel a szülők áldozatos és kitartó munkájának az U12-es csapat nem csak edzésen, de mérkőzésen is a megfelelő létszámmal dolgozik idén, aminek köszönhetően többször a vereség(ek) ellenére is feljebb kerültünk. Így viszont erős csapatokkal és ügyes játékosokkal kerültünk szembe, ami nehéz feladatnak bizonyult a gyerekek számára. Azonban a legutóbbi fordulóban 1-1 negyedben, vagy félidőben már jobbnak bizonyultunk, így mindenképp elismerésre méltó a fiatalok munkája és kitartása.

Bognár Mátyás: Büszke vagyok a játékosaimra, hiszen ügyes, képzett játékosok ellen, még a nagy különbség ellenére sem csüggedtek, és csak jobban dolgoztak edzésen, aminek látható eredménye lett. Az edzésen tanultak alkalmazása mellett, a gyerekek maguktól találtak új megoldásokat, így egyre nehezebb feladatot tudtak adni ellenfeleinknek. Öröm látni, hogy a fiatalok élvezik a játékot, és képesek egymást segíteni, bízom benne, hogy a következő fordulókban már eredménnyel is párosul a belefektetett energia és nemsokára megmérettethetjük magunkat újra ezek ellen a csapatok ellen.