U16: Fontos első győzelem

Regionális Kadett Bajnokság, alapszakasz 1. forduló

ELITE Basket - Budaörsi DSE  70-63

A mérkőzést nagyon döcögősen kezdtük hiába mi szereztük az első 4 pontot ez ránk ragadt az első negyedben, amit 15-20-ra elvesztettünk. A második negyedben végre “megjelent” Bohács Péter aki zsinórban 3 kosárral segítette a csapatot. A harmadik negyedben Horváth Áron és Majzik Barnabás duo szép megmozdulásait láthattuk és melléjük beköszönt Kovács is 2 szép kosárral. A harmadik negyed végét egy szép 10 méteres palánkos triplával zártuk Horváth révén (51-50). A negyedik negyed (mondhatni) hibátlan és agresszív védekezésünk ellen nem volt gyógyszere az ellenfélnek és a szerzett labdáinkat is pontokká tudtuk váltani.

Tóth András vezetőedző: Gratulálok Puszta Dávidéknak egy nagyon jó és színvonalas mérkőzést játszottunk le! Gratulálok a játékosaimnak a győzelemhez. Nagyon fontos volt, hogy az első mérkőzést meg tudjuk nyerni, ez lendületet adhat a további folytatásban. Ki kell emeljem Horváth Áron támadását és Jeney Örs kiváló védekezését. Természetesen előjöttek a hibáink, amelyeket minél gyorsabban igyekezni fogunk javítani!